Vedat Çelik

ÖZGEÇMİŞ

1967 Sivas ili Gürün ilçesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Kayseri de tamamladı. 1991 yılında T.S.K ‘da Astsb. olarak göreve başladı. Görev süresi içerisinde, A.Ü’de İktisat ve İşletme Lisans eğitimleri aldı. 2010 yılında kendi isteği ile emekliye ayrıldı.

1989 Yılında geçirmiş olduğu ağır bir Akciğer hastalığı neticesinde, uyguladığı şifa meditasyonları ile çokta ümitli olunmayan bu hastalığı yenerek,hastalık ve enerji arasında ki bağlantıyı keşfetmesi ile enerjetik şifa ile tanışmış oldu.1994 Yılında N.L.P ile tanışarak, enerjetik yönünü nasıl kuvvetlendirebileceğini, düşünce sisteminin enerjetik alanda ve günlük yaşama etkileri hakkında bilgi ve deneyim sahibi oldu..
2007 yılında Bioenerji eğitimleri almaya başlaması ile, Doğuştan gelen bir özellikle Aura’yı gördüğünü fark edip, Bioenerji eğitimlerine odaklanarak, amatör olarak bioenerji seansları yapmaya başlamıştır. Aynı zamanda kişisel gelişim eğitimleri almaya devam etti. Gerek yurt içi ve gerek yurt dışında Bioenerji konusunda duayen sayılan değerli hocalarla görüşme ve eğitim alma fırsatlarını değerlendirerek, bioenerji konusunda bilgi ve deneyimlerini arttırmaya gayret etti. 2013 Yılında tasavvuf eğitimi
almaya başlaması ile bir çok farkındalık geliştirerek kendilerine tabi olduğu hocası, Şeyh Mehmet Pehlivanlı Hz. (k.s.a) nın da elvermesi ile 2018 yılı itibarı ile Profesyonel olarak hizmet vermeye başlamıştır. Enerjetik şifa eğitimleri ve tasavvuf eğitimleri ile birlikte işlendiğinde, bioenerji calışmalarının çok daha etkin ve kalıcı çözümler sunduğunu görerek, “SUFİ ŞİFA” olarak adlandırdığı kendi ekolünü oluşturmuş ve halen geliştirmeye devam etmektedir. Bioenerji sertifika eğitimleri yanında kişisel gelişim sertifika programlarına devam ederek, eğitmenlik ve eğitici eğitimi konularında da sertifika programlarını tamamlayıp, şifalama seansları yanında, 2020 yılı itibarı ile kurduğu AKADEMİ YAŞAM, EĞİTİM VE DANIŞMANLIK çatısı altında Bioenerji, Kuantum Koçluğu, N.L.P konularında bireysel ve grup eğitimleri ile danışmanlık hizmetleri vermektedir. Halen psikoloji lisans eğitimine devam etmektedir.

MESLEKİ ÇALIŞMA ALANLARI

Bioenerji ile şifalama ve eğitim hizmetleri, Kuantum Koçluğu ve N.L.P eğitim ve danışmanlık hizmetleri.

ALDIĞI EĞİTİMLER;

• Bioenerji Uygulayıcı, Master ve Master trainer,
• E.F.T. Uygulayıcı, Master ve master trainer,
• N.L.P Uygulayıcı, Master ve master trainer,
• Bilinç altı sembol dilleri uzmanlık ve Uzman eğitmen,
• Kuantum Uygulayıcı, Uzman ve uzman eğitmen,
• Eğiticinin eğitimi.
• Yaşam Koçluğu ve Eğiticiliği,
• Nefes ve Meditasyon koçluğu,
• Reiki Uygulayıcı ve Uzmanlık,
• Beden Dili