akademi yaşam

Kişisel gelişim, Mesleki eğitim ve belgelendirme merkezi

Uluslar Arası Dublin Üniversitesi

ABD’nden yüksek öğretimde kalite akreditasyonunu,
İrlanda Cumhuriyeti’nden yeterlilik kaydını,
Birleşik Krallık’tan yüksek öğretim faaliyet iznini,
Türkiye Cumhuriyeti’nden uzaktan eğitim modülünü,
alarak uluslararasılaşmaya verdiği önemi göstermektedir.

Dünya’nın online üniversiteleri arasında en fazla akreditasyona sahip olan International Dublin University Dünya Üniversiteler Forumunda inovatif üniversite olarak adlandırılmıştır.

International Dublin University, Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onayı ile Avrupa’nın en büyük teknoloji kampüsü olarak kurulmuş Bilişim Vadisi tarafından onaylanmış Uluslararası Uzaktan Eğitim yazılımı olan 070495 kodlu “Dijital Öğrenme” projesinin yüksek öğretim kurumunda kullanım iznini alabilen tek online üniversitedir.

Uluslararası Yüksek Öğrenim Kalite Güvence Ajansları Ağı (INQAAHE) üyesi olan International Dublin University Birleşik Krallık 1992 İleri ve Yüksek Öğrenim Yasası şartlarıyla kurulmuştur.

Yine Birleşik Krallık 2006 Şirketler Yasası hükümlerince AB Şeffaflık Direktifini Birleşik Krallık hukukuna aktaran hükümler ile 17 Ocak 2022 tarihinde 13852637 kuruluş numarası ile faaliyete başlamıştır.

Uluslararası Ticaret Bakanlığı onayı ile 85421-First-degree level higher education (Lisans) 85422-Post-graduate level higher education (Lisansüstü) faaliyet izni almıştır.

QQI ve Ulusal Akademik Tanıma Merkezi’nin (UK Naric) uluslararası örgütlerinden Uluslararası Açık ve Uzaktan Eğitim Konseyi (ICDE) akreditasyonu ile Avrupa dahil 192 ülkede geçerlidir.

Avrupa dahil 192 ülkede geçerli diploma sahibi olmak ister misiniz? Lisans, yüksek lisans ve doktora programları için resmî web sitemizi inceleyebilirsiniz.
International Dublin University mezunları yüksek öğrenimde dünyanın en saygın ülkesi olan Birleşik Krallık diplomasının yanında uluslararası izlenebilirliği sağlayan ve tüm dünyada dolaşımı olan Blockchain Teknolojisi ile diploma ekine sahip olacaktır. Avrupa Birliği ve Avrupa Ekonomik Topluluğunun üyelerinin katılımı ile oluşturulan AvrupaBlockchain Ortaklığı (European Blockchain Partnership) sayesinde BlockchainDiploma Eki verilerek Avrupa Birliği dolaşımı sağlamaktadır.

LİSANS EĞİTİMİ ALABİLECEĞİNİZ BÖLÜMLERİMİZ

İLGİLİ SAYFAYA GİTMEK İÇİN RESMİN ÜSTÜNE TIKLAYINIZ

YÜKSEK LİSANS EĞİTİM PROGRAMLARI

KAYIT VE GÖRÜŞME İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ. ERKEN KAYIT İNDİRİMİNDEN SİZDE FAYDALANIN

MEZUNİYET DİPLOMA GÖRSELİ