AKADEMİ YAŞAM OLARAK,KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİNİN YANI SIRA MESLEKİ BELGELENDİRME , SAĞLIK VE PSİKOLOJİK DESTEK HİZMETLERİ İLE DAİMA YANINIZDAYIZ.

Mesleki eğitim ve belgelendirme

Zorunlu mesleki belgelendirme kanunu kapsamında 3308 sayılı Mesleki Eğitim ve Belgelendirme Kanunu’na uygun eğitim ve belgelendirme yaparak mesleğinize sahip çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Profesyonel yaşama geçen 30 bini aşkın kişinin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kişisel gelişim eğitimleri

Bioenerji, E.F.T ( Duygusal özgürleşme teknikleri), N.L.P, Kuantum Koçluk,Yaşam Koçluğu, Nefes ve Meditasyon koçluğu, Bilinçaltı sembol dilleri, eğitimleri ile kişisel gelişim ve danışmanlık hizmetleri.

Psikolojik ve sağlık destek hizmetleri

Sağlık probleminiz mi var? Kendinizi Yorgun ve bitkin mi hissediyorsunuz?Yoksa Uyku Probleminiz mi var? Konsantre olamıyormusunuz? İletişim sıkıntısı mı, Hayır diyememek gibi bir probleminiz mi var? Yoksa hedef belirlemekte zorluk mu çekiyorsunuz? Çevrenize katkı olmak mı amacınız? İşyeri açmak, yurt dışında çalışmak yada işinizi belgelemek mi istiyorsunuz, Mesleki yeterliliğinizi belgeleyip işinizi güven altına almak mı gerek?

O halde görüşmek için çok nedenimiz var.

Üyelik Avantajlarından yararlanın

One thought on “Ana Sayfa