15 yıla yakın şifacılık deneyimlerimiz ile, 2018 Yılında YAŞAM ENERJİSİ olarak, Profesyonelliğe adım atmayı müteakip, 2020 yılından itibaren Bioenerji eğitimleri ile eğitim faaliyetlerine başlayan akademimiz, Yeniden yapılanarak AKADEMİ YAŞAM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK adını almış ve eğitim portföyüne kendi bünyesinde N.L.P, N.L.P Uygulayıcı, E.F.T. 1 ve 2 nci seviye, Kuantum Koçluk; Eğitimlerini de eklemenin yanı sıra, alanında uzman eğitmenlerle işbirliği yaparak, Nefes koçluğu, Meditasyon Koçluğu, Tetha Healing, Ayşifa Aile dizimi, Eğitimlerini eklemekle kalmamış, Ülkemizin önde gelen Eğitim kurumları ile anlaşarak Kişisel gelişim eğitimlerine, Mesleki yeterlilik eğitimleri ve sertifika hizmetleri ni de ekleyerek yoluna devam etmektedir.

Eğitim hizmetlerinin yanı sıra; Danışmanlık ve şifa çalışmaları ile birebir ve uzak mesafeli danışan kabulüne devam etmektedir.

Kişisel gelişim ve motivasyon alanında kurumsal ve bireysel danışmanlık hizmetlerini de yürüten akademimiz, Kendi alanında marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.