Günlük yaşantımızda her gün duymaya alıştığımız hatta sıradan, söylemler haline gelen “Psikolojim bozuk,psikolojisi bozuk,moralim bozuk, depresyon, vs” durumlar aslında farkına varamadığımız, çoğu kez sebebini bilmemize rağmen nasıl karşı koyacağımızı bilemediğimizden kaynaklanmakta. Ancak daha da önemlisi; Bizleri bu gibi sıkıntılı anlara sokan, baş edilemez gibi görünen bu hususlar teslim olmaktır.

Stresin türevleri olan, Korku, kaygı, öfke, kin vs. davranışlar sağlığımızı tehlikeye atan en büyük unsurlar.
           Peki ama bu nasıl gerçekleşmekte?
           Bu davranışlarımızdan kurtulabilirmiyiz?
           Bu davranışları şifa veren ve sağlığımızı destekleyen davranışlara dönüştürmek mümkünmüdür? 
           Elbette mümkündür. Yapmamız gereken öncelikle gerçekten iyileşmeyi ve şifalanmayı arzu etmek ve bilinçli bir hayatı tercih etmek gerekir.
            Bir şeyi istemek ben istiyorum demek anlamına gelmiyor. Kalben arzu etmek ki bu çok güçlü bir arzu demektir. Bu da  zihnimizle değil kalbimizle düşünmeyi gerekli kılar….
            Değişimi istemeyi ve kabul etmeyi gerektirir.
            Değişim sadece şifa bulmak için değil, daha huzurlu ve kaliteli bir yaşam için de gereklidir. Alışkanlıklarımızla yaşamak yerine bilincimizle ve farkında bir yaşamın gerçek özgürlük olduğunu fark ettiğinizde, kendinize sitem edeceksiniz.
            Yaşamanın sadece nefes almaktan ibaret olmadığını, aslında bu güne değin yaşadığımız hayatın bundan farklı olmadığını hissedeceksiniz.
             Davranış ve duygularımızın çoğunun kendimize ait olmadığını fark ettiğinizde, bizi yoran, yıpratan, mutsuz eden şeylerin farkına varmış olacaksınız… 

Bioenerji seansları, meditasyon ve nefes çalışmaları ile, baş edilemez gibi görünen bu sorunların aslında sadece siz istemediğiniz için sizinle yaşadıklarını, anlayacaksınız. Belki gördüğünüz ama fark edemediğiniz küçük şeylerle hayatınızın rengi değişecek. Biz sadece size görmenizde ve adım atmanızda yardımcı oluyoruz. Yeterki isteyin, başarabilecek gücünüz ve ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip olduğunuzu göreceksiniz..

Sufi bir yaklaşımla, kalben, ruhen ve zihnen uyumu yakalamanıza yardımcı oluyoruz. Kalp huzur bulmadan huzurlu bir yaşam sürdüremeyiz, Olumsuz duygusal enerjiler olarak nitelendirilen negatif yaşamdan kurtulmanın yolunun ancak ve ancak kalbin huzuru ile gerçekleştiğini, kendi hayatınızda deneyimlemenize yardımcı oluyoruz. Kalp huzura erdiğinde sahip olduğunuz enerjiyi fark etmenize yardımcı oluyoruz, Pozitif enerji alanının mutlak gereği olan kalp huzuru için destek veriyoruz. Neye inandığınızla değil, neden stresli bir yaşama esir olduğunuzla ilgileniyoruz, Size yeni bir pencereden bakma ve çözümü farklı bir bakış açısı ile görme imkanı sunuyoruz. Kısaca inandığınız gibi yaşamanıza destek veriyoruz.
             Farkında ve bilinçli bir yaşama geçiş için, kendi hayatımızın kontrolünü elimize almak için, daha sağlıklı ve huzurlu günler için, ps
ikolojik destek istemekten kaçınmamak gerek.